poniedziałek, 20 stycznia 2014

Blejtram po raz drugi + digi stemple

Przyznaję, że mnie wciągnęło! Praktycznie nie minęły nawet 3 dni po moim pierwszym wykonanym blejtramie, jak przystąpiłam do robienia drugiego. Jest to nadal wszystko dla mnie nowe, nie do końca odkryte, ale dostarcza masę zabawy (i przyznam się po cichu, że stwierdziłam, że może poćwiczę troszeczkę przed warsztatami, żeby nie dać plamy i sobie nie poradzić, bo bardzo się tego obawiałam).

Znalazło się na nim bardzo dużo hmm... wszystkiego :D Papiery to ILS, UHK Gallery, Galeria Papieru i Latarnia morska - bardzo lubię mieszać papiery najróżniejszych producentów i je zestawiać ze sobą. Oprócz papierów masa innych dodatków. Na tło składają się tekturki gwiazdki pokryte gesso i wtopione w całość, oprócz tego oczywiście chlapanie, psikanie, paćkanie, stemplowanie i jeszcze trochę chlapanie i paćkania :D 

Przyznaję, że miałam nie miały problem - nie posiadam za bardzo ani stempli z takimi krótkimi sentencjami, ani naklejek, więc wpadłam na dość oczywisty pomysł - zrób sobie je sama. Usiadłam i w dosłownie godzinę narobiłam sobie różnych cytatów, które starczą mi na mnóstwo prac! Ten z Perfect Frienship i kilka innych możecie pobrać, jeśli chcecie u dołu posta.

Zdjęcie, które widzicie jest dla mnie szczególnie ważne i wyjątkowe. Ma już z 7-8 lat i przedstawia mnie i moją najlepszą przyjaciółkę, z którą znamy się od "zerówki", czyli prawie całe nasze życie (idzie nam 19-ty rok!). Jest to jedno z moich ulubionych zdjęć. Pamiętam jak dziś, że były to nasze pierwsze kompletnie samodzielne wakacje w Kołobrzegu, mnóstwo śmiechu i zabawy (mimo, że pół wyjazdu spędziłam z anginą w łóżku). A tutaj obiecane digi stempelki, którymi możecie się częstować, jeśli tylko chcecie :) Może komuś się przydadzą, a ja jestem pewna, że zrobię sobie ich więcej! 6 komentarzy:

 1. Jest wspaniały !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo oryginalny :) na początku nie bardzo lubiłam blejtramy, ale teraz? sama przyjemność :) świetne digi!

  OdpowiedzUsuń
 3. Karola, aż się przez Ciebie wzruszyłam! to jest moja ulubiona <3

  OdpowiedzUsuń
 4. genialnie Ci wyszedł ten blejtram :D super wszystko podobierałaś :D
  a z digi stempli na pewno skorzystam - szczególnie z follow your dreams :) dzięki za udostępnienie :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowny blejtram! Rozszalałaś się z mediami i świetnie Ci to wychodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rewelacja :) ależ Ci dzisiaj słodzę, ale nie mogę się powstrzymać, bo Twoje prace są niezwykle inspirujące :) świetne tło, kleksy, kolory!

  OdpowiedzUsuń