czwartek, 11 grudnia 2014

Cozy winter time

Hej :)
Chciałabym dzisiaj pokazać LO, który przygotowałam dla scrappweb. Pracę zaczęłam od pomysłu wykorzystania papiery BoBunny w drobne złote gwiazdki i zdjęcia z rękawiczkami. Po wydrukowaniu zdjęcia stwierdziłam jednak, że ten świetny papier w deski będzie tu lepiej pasował ;) Kocham deski i wcale się tego nie wstydzę. Co ciekawe pochodzi on z letniej, morskiej kolekcji, tak samo jak powycinane zygzaki. Całość uzupełniłam zimowymi papierami od BoBunny i Graphic45 i różnymi dodatkami i mediami. Na koniec dodałam chlapnięcia, pozwijaną nitkę, naklejkę z 7dots studio i tekturki dodatkowo embossowane. 


Hi friends :)
Karolina here. Today I would like to show you my newest LO, which I prepared for scrappweb. I have used great paper from Pappelito Design as base paper - it's funny, because it's summer's collection! I love these wooden boards! Then I made a composition, based on a photo with a sweet winter gloves. I had used papers from BoBunny and Graphic45, then I added some embellishments and medias. In the end I added some coiled thread, chipboards and crystals.


I szczegóły:

And some details:LO zgłaszam na wyzwanie w 7dots studio Warm and Cozy

Pozdrawiam :)

Best regards :)

10 komentarzy:

 1. ojojoj! jakie piekności, warstwowo, bogato, fantastycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. cool page!!! I'm smiling :))) It's realy very lovely!!! Thanks for playing with 7Dots Studio!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ι'm smiling too!!!!!!!!!!!!! Love love love your page, it's positive, bright, happy!! Thanks for joining us at 7 Dots!!

  OdpowiedzUsuń
 4. fantastic LO!! thanks for joining us at 7 Dots Studio!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyszło fantastycznie i mocno energetycznie!!! Piękny i ciepły layout! Dziękuję za udział w zabawie z 7Dots Studio!

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękny wielowarstwowy i bogaty w dodatki skrap, Wszystko się cudnie ze sobą komponuje. Dziękujemy za udział w wyzwaniu 7 Dots Studio

  OdpowiedzUsuń
 7. Beautiful layering!! Thank you for playing along with 7 Dots!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Oh wow. I'm lost for words! So beautiful and gorgeous! Thank you for joining the 7 Dots Studio challenge!

  OdpowiedzUsuń
 9. Jest totalnie kapitalny!!! Nie wiem, co mogę o nim jeszcze napisać, bo podoba mi się naprawdę każdy najmniejszy detal, a całość kompletnie powala <3

  OdpowiedzUsuń
 10. kocham takie klimaty !!!! piękne LO

  OdpowiedzUsuń