środa, 24 czerwca 2015

Beauty

Znacie to uczucie, gdy dwa, trzy elementy Waszej przyszłej pracy przypadkowo znajdą się obok siebie i nagle w głowie widzicie już całą pracę, wystarczy tylko usiąść i dać temu się stworzyć? Ja osobiście uwielbiam ten moment, czuję aż swędzenie w palcach na myśl, kiedy tą swoją wizję będę mogła urzeczywistnić :))

W przypadku tego LO było to letnie zdjęcie polnych kwiatów (praktycznie zawsze jest to zdjęcie), tekturkowy napis, który kompletnym przypadkiem pewnego razu na tym zdjęciu wylądował.

Layout powstał głównie na materiałam Prima Marketing, które znajdziecie oczywiście w Scrap&Art. Jeśli ktoś byłby ciekawy z jakich, to pełna lista znajduje się na dole posta :)


W pracy wykorzystałam świetne piórka w pięknych kolorach z zestawu tekturek i innych dodatków z kolekcji The Archivist, które dodały pracy lekkości i romantyzmu. Tekturkowy napis potraktowałam embossingiem na gorąco, z którym ostatnio staram się zaprzyjaźnić na nowo ;)Całość uzupełniłam małymi kwiatkami w jeansowym kolorze z Doliny Tęczy.


Materiały:

    

    

      

    

    

Pozdrawiam!6 komentarzy:

 1. Niezmiennie zachwycam się Twoimi pracami. Ta również mnie urzekła. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezmiennie zachwycam się Twoimi pracami. Ta również mnie urzekła. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. cudo, cudo! a ten metalowy element kojarzy mi się z koluszkiem w sutku :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i dlaczego mi to zrobiłaś? :P teraz będe go stale widzieć, a bardzo lubiłam te uchwyty :P

   Usuń
  2. haha! jakoś od razu mi sie tak skojarzyły :D

   Usuń