wtorek, 28 lipca 2015

Magnetyczne koperty

Hej! Czasem chcemy podarować komuś coś niewielkiego i nie wiem jak Wy, ale ja zawsze mam problem jak taki prezent zapakować. Torebki na prezenty są za duże, po odpowiednie pudełeczko trzeba jechac do większego sklepu. Można oczywiście zrobić takie pudełko samemu i albo wybrać szybszy sposób i zrobić kopertę 3D dopasowaną do wielkości jakiej potrzebujemy, 

Hi! Sometimes we want to give someone a small gift and I don't know about you but I always have a problem with packing it. Gift bags are too big, if we want to buy a box we need to go to a bigger store like a shopping center. You can  of course prepare a box by yourself or you can choose a faster idea and make a 3D envelope in a matching size.

Ja przygotowałam dzisiaj dwie takie koperty w ramach inspiracji dla Retro Kraft Shop - jedną na zdjęcia z wycieczki dla mojej przyjaciółki, drugą na cienie do powiek dla mojej mamy. Obie koperty zamknęłam przy pomocy małych magnesów,które znajdziecie w naszym sklepie i które świetnie sprawdzają się przy niewielkich pracach. 

Today I prepared two envelopes as my Retro Kraft Shop DT project. One of them for photos from a trip for my friend and the second one for eyeshadows for my mom. I closed both of them using small magnets which you can find in our store and which will be perfect for small projects.

Użyłam:

I used:

  

    

    

  

8 komentarzy:

 1. Piękne są Twoje koperty. Odkąd mam tablicę do robienia takich kopert szczęśliwie nie muszę robić pudełek na kartki ;) Tyle, że tam gdzie Ty masz magnesy jak przyklejam takie niewielkie rzepy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super koperty będę musiała spróbować wykonać taką
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialne są, super rozwiązanie na puchate kartki, jaką tablicę polecasz? chciałabym móc wykonywać na niej takie koperty i torebeczki na upominki, ale nie mam bladego pojęcia o tablicach ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz co ja Daga, ja mam tablicę Envelope Puch Board z WRMK i jest super, różne rzeczy można na niej robić nie tylko koperty, są filmiki na yt, a kopertę się robi 10 sekund. Do tego jest taka strona http://www.thecraftyowl.co.uk/boxbuster/ i tam wpisujesz wymiary koperty 3D a ona Ci oblicza wymiar papieru itd. Ale nie wiem, czy torebeczki się też na niej zrobi, bo na torebeczki jest osobna tablica WRMK, na którą się z resztą czaiłam, ale zrezygnowałam, bo strasznie małe te torebki można na niej robić :/ tak małe, że kartka nie wejdzie, więc to akurat jest słabe

   Usuń
 4. Właśnie nabrałam ochotę na koperty :) zaraz przesledze linka co podałas wyżej :)pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń