poniedziałek, 4 listopada 2013

Kartka z motylem

Sezon zimowo-jeszcze jesienny trwa, kartki świąteczne się tworzą, ale... Nie wiem jak Wy - ja zawsze największa ochotę na kartki zimowe mam wiosną i latem, a gdy jesienią zaczynam je robić, muszę, no po prostu MUSZĘ co jakiś czas wciskać w robotę trochę lata, jesieni i ogólnie innych tematów, bo nagle tracę cały zapał i bez tego ani rusz! Swoją drogą kartki urodzinowe są całoroczne, więc czuję się rozgrzeszona i nawet w środku grudnia mogę przygotować pracę pełną kwiatów, motyli, i wszystkich nie-zimowych rzeczy. Więc tym bardziej w listopadzie!

Kartka, jak widać jest na każdą okazję, na którą życzy się komuś wszystkiego, co najlepsze (a moim zdaniem tego można życzyć bliskiej osobie nawet bez żadnej okazji ;) ). Papiery to UHKGallery, motyl też. Jest niesamowita rzecz w tych kolekcjach papierów z motylimi paskami - którego bym do pracy nie przykładała, to każdy pasował! Naprawdę ciężko mi było się zdecydować, który usiądzie na kartce, jednak w końcu podjęłam tą decyzję. Do tego ramka z masy plastycznej MS oraz kwiatki produkcji własnej.

Listopad, mimo zazwyczaj okropnej pogody, jest miesiącem, na który zawsze czekam. Po pierwsze mam urodziny, po drugie często gęsto wszystkie wspaniałe koncerty, na które czekałam z utęsknieniem były w listopadzie, po trzecie zaczyna się świąteczna gorączka i szał kupowania prezentów dla najbliższych :D

Byłam ostatnio na górce Rogowskiej w Łodzi, w związku z projektem na uczelnie. Zobaczcie jakie ładne widoki :)

wejście pod górkę

kwiatki w listopadzie :D

widok z górki 

widok na miasto
zejście z górki

4 komentarze:

  1. śliczna kartka i piękne widoki

    OdpowiedzUsuń
  2. Karolcia, przecudna! ;) Piękne kolory i niesamowite kwiaty! ;) Zdjęcia też fajne:)

    OdpowiedzUsuń