wtorek, 18 marca 2014

Parawanik

Na początku  muszę się  pochwalić - moje stoidełko wygrało ostatni konkurs Scrap Butiku! Strasznie się cieszę, szczególnie, że to moja pierwsza taka wygrana :)

W ubiegłą sobotę znowu odbyły się warsztaty online organizowane przez Scrap Butik. Tym razem po raz drugi mieliśmy przyjemność podpatrzeć w pracy Anię Hababicką, czyli Enczę. Jestem wielką fanką tych wieczorów - nie dość, że świetna zabawa i integracja, to jeszcze szansa na zrobienie czegoś innego, nowego.
A dziewczyny spisują się na medal! Już nie mogę się doczekać kolejnych warsztatów, szczególnie, że będzie to LO, a do LO już się zbieram i zbieram i zbieram i w końcu będę musiała się z nim zmierzyć ;)

Ale wróćmy do pracy z Enczą... Tym razem tworzyliśmy ramkę-parawanik. I po raz pierwszy zdecydowałam się, że może jednak dam radę robić razem z Anią. I do pewnego momentu szło mi całkiem całkiem (ok, w sumie to tym pewnym momentem było przygotowanie bazy :P), ale później doszło do wyboru papierów, co zawsze zajmuje mi mnóstwo czasu, a jeszcze po drodze ginie mi gdzieś wszystko i nic nie mogę znaleźć i zostałam trochę w tyle, ale dzielnie brnęłam do przodu przez cały program. Ucierpiała na tym moja aktywność na czacie, ale za to aktywność na blacie była niesamowita :D

Zdjęcia przedstawiają małą mnie, małą mnie z dziadkiem, babcią oraz bratem.

A oto mój parawanik:

Prace zgłaszam na  KONKURS W SCRAP BUTIKU

Lista wykorzystanych materiałów ze Scrap Butiku:


w Scrap Butiku możecie dostać również foremki i masy plastyczne, dzięki którym stworzyłam przestrzenne napisy oraz ramkę z motylem:

6 komentarzy:

 1. Jest piękny , cieszy oczy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny parawanik (przypomniałaś mi o literkach z masy - też mam ten alfabet a wcale nie używam... )

  Pozdrówki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też rzadko ich używam, jakoś kupując miałam na nie mnóstwo pomysłów, a później mi wyparowały ;)

   Usuń
 3. cudny parawanik :) a z tym wybieraniem papierów i ginięciem przedmiotów to tak jakbym o sobie czytała ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bez przerwy wszystko gubię, chociaż wszystko mam na wyciągnięcie ręki haha :D a najczęściej szukam czegoś, co leży tuż przede mną, tylko np. o połowy przykryte papierem ;) Dziękuję za odwiedziny!

   Usuń