środa, 5 marca 2014

Indian Canvas

Czy wspominałam już, że robienie prac na blejtramach jest wciągające? Jest! I jest moim przygotowaniem do zmierzenia się z LO (to już prawie LO, skoro blejtram jest 30x30 cm, prawda?) Już od jakiegoś czasu zbierałam się do przygotowania pracy z tym właśnie zdjęciem, z prostej przyczyny - bardzo je lubię, mam je na tapecie od dłuższego czasu. Od początku wyobraziłam sobie jak chcę, żeby on wyglądał, jakich papierów użyję, dodatków (czy muszę wspominać, że nic z moich pierwotnych wyobrażeń nie wyszło?). I mimo, że to wszystko wiedziałam, to oczywiście koncepcję zmieniałam kilka razy, a nawet myłam płótno ;)

Użyte papiery to Glitz, Galeria Papieru, dodatki z Małej Czarnej i BoBunny, do tego tekturkowa klisza z Wycinanki oraz fantastyczne Łapacze Snów i piórka z 3rdeye, trochę dratwy i gazy, róże na tiulu, żarówka z Primy, napis Follow your Dreams to mój digistempelek, który możecie pobrać pod tym postem. W tworzeniu tła użyłam między innymi plastrów bezopatrunkowych z apteki, farbek 13arts, mgiełek, gesso i maski Primy, trochę stemplowania i chlapnięć.

A oto efekt końcowy:
5 komentarzy:

 1. O kurka! Ale super! Karola, szalejesz... ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aaa, ja się zastanawiałam kto to Karolina Czajkowska a to fikcjajestmodna :) Fajnie, że u mnie się wpisałaś, bo dzięki temu zajrzałam na Twój blog - śliczny blejtram - lubię takie prace <3

  Pozdrawiam, Ewa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak się widzi takie cuda to az sie ma chęć spróbować!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj dziękuję! :) trzymam za słowo i będę podglądać, czy na chęciach się nie skończyło :D

   Usuń