niedziela, 9 marca 2014

Stoidełko + konkurs

W piątek znowu odbyły się warsztaty online w ScrapButik TV :) Fantastyczny sposób na spędzenie świetnego wieczoru! Ja jak zwykle podczas trwania warsztatów tylko oglądałam, ale wczoraj zebrałam się i zrobiłam moją pracę. Tym razem pracowaliśmy na starej książce (ja swoją dorwałam już w pół zniszczoną w antykwariacie za 2 zł) i robiliśmy stoidełko, moje stoidełko już znalazło swoje miejsce na parapecie.

By móc przystąpić do tej fajniejszej części pracy, najpierw trzeba było książkę ze sobą posklejać i wyciąć w niej niezłą dziurę (moja dziura jest przez okładkę i 250 stron!), co jest dość żmudnym zajęciem, ale warto! Następnie już ogranicza nas tylko wyobraźnia. Prace na warsztatach wykonywane są na kitach Scrap Butiku, ten podobał mi się bardzo, ale zanim zobaczyłam, czy mam jakieś fundusze, to kit już się wyprzedał (chyba w godzinę!), więc pozostało użyć mi innych sklepowych produktów, tworząc własny kit ;)

A oto moje stoidełko:


Pracę zgłaszam na KONKURS W SCRAP BUTIKU.

Lista wykorzystanych materiałów ze Scrap Butiku:
-zestaw dodatków BoBunny The Avenues Noteworthy
- arkusz naklejek 7dots studio
- róże niebieskie i pistacjowe Primy 
- ramkę metalową Primy z tego zestawu 
- ptaszka Primy z tego zestawu


8 komentarzy:

 1. Oj robi wrażenie- ślicznie: )

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, bardzo mi się podobają wystające tagi - zakłądki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! po prostu przepiękna!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęka mi opadła :) Wspaniała praca, trzymam za nią kciuki w konkursie! Świetny pomysł z małymi zakładkami wystającymi spomiędzy sklejonych kartek książki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Trzymanie kciuków się opłaciło, bo dane mi było wygrać stoidełkowy konkurs :D

   Usuń