piątek, 25 lipca 2014

Wakacyjna ramka na zdjęcie

Dzisiaj w Magicznej Kartce rusza nowe wyzwanie. Jaki temat nasze DT przygotowało tym razem dla Was? Mamy środek lata, czas urlopów, dlatego tematem wyzwania jest "letnie lenistwo", czyli wszystko, co kojarzy się Wam z wakacyjnym odpoczywaniem :)

Ja z tej okazji przygotowałam ramkę na zdjęcie w morskim klimacie z naturalnymi dodatkami, by przez cały rok móc przypominać sobie wakacyjne sielskie chwile ;) Ramka przygotowana jest na bazie ramki z ikei, ozdobiłam ją papierami Magicznej Kartki, dratwą i marynarskim sznurkiem, cudnymi tekturkami, muszelkami, gazą, oraz malutką buteleczką z piaskiem :) Załapał się ten malutki szkielet jeżowca znaleziony na wakacjach kilka lat temu. Ramka oczywiście czeka na zdjęcie z urlopu, który dopiero przede mną.

Użyte materiały:

    
   Jeszcze na koniec informuję o trwającym w Magicznej Kartce wakacyjnym candy! Do zgarnięcia masa fantastycznych rzeczy :)1 komentarz:

  1. Świetna jest! Fantastycznie tu wyglądają te "postarzone" na biało brzegi :) jak zwykle super kompozycja z tych wszystkich ozdób, dodatków i szkieletów :D

    OdpowiedzUsuń