poniedziałek, 5 maja 2014

Międzynarodowy Dzień Scrapbookingu w klimacie shabby chic


Międzynarodowy Dzień Scrapbookingu przypadł w tym roku na 3 maja, jednakże myślę, że my tego dnia mamy już tyle swoich polskich świąt, że dobrze się stało, że to dzisiaj na blogu Magicznej Kartki możecie zobaczyć mnóstwo prac przygotowanych specjalnie na tą okazję, jako ukoronowanie tego scrapowego weekendu! Przyznajcie się, znaleźliście czas podczas majówki na trochę papierowej zabawy? :)

Ja pomyślałam sobie, że jest to idealna okazja by spełniać marzenia, trafiło akurat na jedno z moich - zawsze chciałam mieć budkę dla ptaków! (Chciałabym mieć również klatkę, taką piękną białą postarzaną, ale na to przyjdzie czas ;) )

Wiedziałam jaki moja budka ma mieć kształt, długo się nie zastanawiałam wycięłam ją z tektury i posklejałam (lata praktyki przy makietach). Wzmocniłam całą konstrukcję paper-mache domowej produkcji i później czekała mnie już sama zabawa - ozdabianie! Pomogły mi w tym niesamowite papiery z motywem drewnianych desek dostępne w Magicznej Kartce, koniecznie musicie je wypróbować! Jeden z kolekcji Morskie Opowieści wygląda jak dopiero co odnowione piękne białe drewno, za to z kolekcji Lekki jak Puch to deski, które już swoje przeszły, a i ja je dodatkowo potarmosiłam ;) Oba nadały mi się tu idealnie!

Na koniec dodałam primowego ptaszka, kilka ozdób, metalową ramkę z napisem i dużo kwiatów.

Tu możecie zobaczyć, co reszta załogi przygotowała z tej okazji ----> tu

Oto moja praca:

Wykorzystane materiały:
Mam jeszcze jedną niespodziankę!
Magiczna Kartka właśnie wypuściła nową, piękną dwustronną kolekcję Rajski Ogród!
Zajrzyjcie koniecznie na bloga, gdzie możecie się dowiedzieć, jak zdobyć w prezencie te piękne papiery!


1 komentarz: