wtorek, 8 lipca 2014

Mali odkrywcy przestworzy

Kilka dni temu na blogu Magicznej Kartki nasz zespół prezentował dla Was inspiracje z najnowszej, przebogatej kolekcji - Mali Odkrywcy
Jest to kolekcja składająca się z papierów i bardzo wielu dodatków w dwóch wersjach - dla chłopców i dziewczynek. Naprawdę jest ogromna! 

Marta wyszła z super inicjatywą i to Wy sami mogliście podpowiedzieć, co by mogło jeszcze się znaleźć w palecie dodatków - wybór jest bardzo duży.
Pełno super arkuszów z elementami do wycinania a tam - balony, samoloty, rakiety, gwiazdy, statki, łodzie podwodne, alfabety, ciężarówki, lale, kwiatki, aparaty, parasolki - mogłabym tak wymieniać do rana ;)

Muszę też koniecznie wspomnieć o super strzałkach z polskimi napisami (jedną widzicie wykorzystaną na kartce poniżej, drugą w poprzednim poście ze scrapem), o samych napisach na fajnych pasujących tabliczkach oraz o zupełnej nowości na polskim rynku, czyli o polskich kartach do coraz to bardziej popularnej formy typu Project Life! 

Jeśli tworzycie prace dla dzieci. czy to kartki, albumy, ramki - ta kolekcja to prawdziwe "must have"!
Chociaż myślę, że i przy innych pracach szybko znajdziecie dla niej zastosowanie ;)

Ja dzieciakowych prac zbyt dużo nie robię, dzieci jeszcze nie mam, ale nie mogłam się powstrzymać, by nie pociąć tych papierków! I tak oto powstały dwie kartki dla małego odkrywcy. 

1 komentarz:

  1. Ta druga jest fenomenalna, okienko bardzo realistyczne, super wyszło! Podziwiam umiejętność i cierpliwość do wycinania, dodatki wyglądają jak gotowe die cuty ;)

    OdpowiedzUsuń