poniedziałek, 30 czerwca 2014

Cardmaking fun in the summer sun - warsztaty z Enczą

W piątek znowu mieliśmy możliwość wspólnego wieczornego scrapowania online dzięki Scrap Butik TV :) Za każdym razem podpatrywanie Enczy przy pracy to czysta przyjemność!

Podczas wieczoru Encza stworzyła dwie kartki na bazie dwóch nowych kolekcji Piątku 13-tego. Ja jak zwykle zgubiłam się gdzieś na etapie wyboru papierów ;) Pierwszą kartkę udało mi się skończyć kilka godzin po warsztatach, a drugą dopiero dzisiaj. Za to tak się rozszalałam, że drugiej powstały dwie wersje. 

Moja interpretacja pierwszej pracy nieco odeszła w bok i na pierwszy rzut oka w ogóle nie przypomina pracy Ani (ale wierzcie mi, że ma wspólne elementy). Powstała na bazie papierów Glitz i UHK Gallery z kartą ATC oraz dodatkami z Primy. Nie zabrakło mojej ukochanej gazy, papieru kraft oraz dratwy oczywiście ;) serwetka i pasek papieru swój piękny słoneczny żółty kolor zawdzięczają mgiełce 13 arts yellow amber.

Druga i trzecia kartka powstała na bazie papierów Prima Marketing i Glitz z dodatkami Piątku 13-tego, UHK Gallery oraz napisami z 7dots studio i Primy.


Dziękuję Gosi i Ani za kolejny super kreatywny wieczór! :)

Kartki zgłaszam na konkurs w Scrap Butiku.

Lista wykorzystanych materiałów ze Scrap Butiku:

- zestaw papierów Seashore Prima Marketing
- ATC Seashore Prima Marketing
- zielone hortensje Prima Marketing
- naklejki Prima Marketing
- naklejki 7 dots studio Nature Walk
6 komentarzy: