środa, 25 czerwca 2014

Kolorowe ptaki

Dzisiaj na blogu Magicznej Kartki ruszyło nowe wyzwanie.  Na czym polega tym razem?
Tytuł "kolorowe ptaki" mówi sam za siebie - należy stworzyć pracę z ptaszkiem. Proste, prawda?

Ja przygotowałam kartkę z okienkiem z dwoma ptaszkami z jednej z najnowszych kolekcji Magicznej Kartki "Rajski Ogród". Kartkę zdobią również moje ręcznie robione kwiatki oraz różyczki Primy. 

Użyte materiały:

    

   6 komentarzy:

 1. Bardzo rajska :) od niedawna mam ten wykrojnik, którym wycięłaś okienko i zastanawiałam się, co z nim właściwie zrobić - na pewno kiedyś się zainspiruję Twoim pomysłem ;) a kwiatki też wycinasz wykrojnikiem? Zdradzisz jakim? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Ja długo jakoś tego wykrojnika nie używałam, bo ten największy mam z wadą fabryczną - z jednej strony w ogóle nie wycina i nie ma tego ostrego fragmentu, ale ten trochę mniejszy do okienek się sprawdza :D Kwiatki, jeśli chodzi o ten duży kwiat wycinam niestety ręcznie, chociaż idzie dość szybko ;) mniejsze kwiatki były wycinane wykrojnikiem Joy! Crafts kwiatki 0025

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź :) dla mnie robienie kwiatków to jakaś czarna magia - zwłaszcza jak widzę niekończące się tutoriale pt. wytnij 100 płatków, wytłocz, namocz, wygnij, udrapuj, sklej, wywiń ... :D ale z drugiej strony możliwość wykonania "kompletu" kwiatków pasujących do pracy jest bardzo kusząca :) te duże kwiaty u Ciebie mi się właśnie bardzo podobają, ale wycinanie ręczne już mniej :D

   Usuń
  3. PS. a z jakiego papieru je robisz? :)

   Usuń
  4. zamierzam kupić przy najbliższej okazji (czyt. przy przypływie gotówki) wykrojnik rose creation spellindersa, bo myślę, że by się nadał, ale jak mówię naprawdę one są strasznie proste i szybko się je robi - nawet z opcją wycinania ręcznego. Mogę zrobić na nie kurs, jeśli chcesz :) Robię je z papieru cansona, kupuję w akuszach a4 w plastycznym, to jest chyba canson mi teintes, najczęściej z jakiegoś jasnego, który akurat mam pod ręką i barwie je mgiełkami 13arts według potrzeb, te tutaj są dodatkowo potraktowane farbką srebrną brokatową 13 art.

   Usuń
  5. Pewnie, że chciałabym kurs! :) byłoby super :)

   Usuń